داتیس پارتیشن

بسیاری از کسب و کارها خواستار طرحی هستند که ارزش های اصلی آن ها را جدای از متمایز کردن آن ها از دیگر شرکت ها منعکس کند دفاتر منحصر به فرد نقش بسیار بزرگ تری را در الهام بخشیدن به کارکنان و شگفتی مشتریان دارند.
در داتیس پارتیشن ما به این حقیقت می پردازیم که شما می خواهید بهترین پارتیشن بندی و دکوراسیون را از نظر انواع طرح های قابل اجرا مد نظر قرار دهید. به این ترتیب ، ما رویکرد کاملا مشاوره ای را برای همه یی مشتریان در نظر می گیریم و در صورت پاسخ دادن به الزامات شما هرگز ((نه)) را دریافت نخواهید کرد. با این حال ما با شما بسیار نزدیک به تمام مراحل کار می کنیم تا مطمئن شوید که با دید و ایده خود هماهنگ هستید.
چه چیز دیگری؟ خوب ف به عنوان مشتری ما ، شما گزینه های سفارشی متعددی دریافت خواهید کرد. یک پیش نمایش کوتاه از آنچه می توانیم برای شما انجام دهیم:
پارتیشن تک جداره آلومینیومی : ایده آل برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال راحتی و فراهم کردن فضاهای قفسه بندی در حالی که هنوز احساس و نگاه یک طرح ، طرح باز در پارتیشن بندی دفتری هستند.
چاپ لوگو بر روی شیشه:به شما نشان می دهیم که می توانید لوگوی برند خود را روی شیشه پارتیشن ها یا درب های پارتیشن چاپ کنید و بیشتر دیده شوید.
شیشه مات یا راه-راه : با توجه به انتخاب های زیبایی شناختی شما ، می توانید با استفاده از انتخاب های خود ، شیشه ها را مات یا شفاف انتخاب کنید. این گزینه یکی از رایج ترین درخواست هایی است که ما داریم.