پارتیشن های شیشه ای

دیوارهای شیشه ای اشکال مختلفی دارند اما نمی توان انکار کرد که همیشه پیچیده و مدرن هستند. مدل “جعبه های چوبی” مدت هاست که از بین رفته است و اکنون مردم به سمت فضاهای باز متمایل شده اند و احساس شفافیت و ذهن باز را ایجاد می کنند.

پارتیشن های شیشه ای

نصب دیوارهای جداکننده شیشه ای مزایای بسیاری دارد:

– گسترش بصری فضا و احساس سبکی و وسعت ساکنان تهران یا هر شهر بزرگ دیگری با آپارتمان های کوچکی آشنا هستند که می توانند از نصب دیوار شیشه ای بسیار سود ببرند.

– می توان یک پارتیشن تمام قد، ​​ترکیبی از یک قسمت ام دی اف با شیشه در بالا، یک تقسیم کننده جزئی اتاق یا یک دیوار کامل با در باشد.

– ۱۰۰٪ ایمن، ساخته شده از شیشه سکوریت یا چند لایه( بسیاری شیشه را به عنوان یک ماده بسیار شکننده می دانند). شیشه کریستالیا فقط از شیشه های ایمنی سکوریت شده یا چند لایه استفاده می کند که سازگار با محیط زیست نیز هستند.

– عایق صدا با شفافیت بصری کامل: یکی از رایج ترین سوالات در مورد پارتیشن های شیشه ای مربوط به ویژگی های عایق صدا است. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که پارتیشن های شیشه ای سطح عایق صوتی مشابه پارتیشن های ام دی اف معمولی دارند که حدود ۲۰-۳۰ دسی بل است.

– منطقه بندی فضا با حداقل هزینه ساخت و ساز نباید استرس زا و پرهزینه باشد. اکثر دیوارهای جداکننده را می توان در عرض ۱-۲ روز نصب کرد که در مقایسه با ساخت سنتی بسیار چشمگیر است. علاوه بر این، هزینه شیشه بسیار بهتر است.

– افزایش میزان نور طبیعی فضای سبک و مطبوع با پارتیشن های شیشه ای کریستال به راحتی قابل دستیابی است. اجازه دهید نور خورشید وارد شود و در هزینه های انرژی صرفه جویی کنید!

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.