داتیس پارتیشن

پارتیشن آرایشگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن آرایشگاه در یک نگاه

آرایشگاه محل نظافت و کوتاه کردن مو است. همگی ما در طول ماه حتما به آرایشگاه سری می زنیم. آرایشگاه های زنانه و مردانه تفاوت هایی باهم دارند. در آرایشگاه های زنانه وسایل آرایش بانوان خیلی بیشتر از آقایان است.  در بخشی از پارتیشن آرایشگاه مردانه، لوازم آرایشگاه قرار می گیرد. صندلی های آرایشگاه که برای اصلاح از آن ها استفاده می شود، به لحاظ ارتفاع قابلیت تنظیم را دارند. بقیه صندلی ها به طور معمول برای انتظار استفاده می شوند ساده هستند.

 

البته آرایشگاه ها متناسب با مساحت خود، تجهیزاتی دارند که در برخی از آرایشگاه ها، تعداد نفرات اصلاح کننده زیاد است و چندین نفر کار می کنند.

قفسه های شامپوها و کرم ها یکی دیگر از پارتیشن بندی آرایشگاه محسوب می شود. آینه آرایشگاه باید بزرگ باشد طوری که مشتری بتواند کار آرایشگر را ملاحظه کند.

در آرایشگاه های زنانه، دستگاه سشوار کلاهی وجود دارد که سر فرد درون آن قرار گرفته و خشک می شود. برخی از آرایشگاه های زنانه یا حتی مردانه در بالای شهرهای بزرگ و تهران مبالغ بسیار زیادی را از مشتری طلب می کنند و این بخاطر امکاناتی است که در آرایشگاه وجود دارد و البته مشتریان هم از این امکانات استفاده می کنند. در این چنین آرایشگاه هایی، مدیر آرایشگاه چندین مدرک و سرتیفیکیت آرایشگری دارد که گاهی مواقع بین المللی بوده و از کشورهای مختلف دریافت داشته است.

سایر پارتیشن آرایشگاه

اتاق مدیریت همانند مدیریت بانک ها جدا بوده و مشتریان می توانند جداگانه با مدیر تماس داشته باشند. پرسنل لباس های فرم به تن دارند و لوگوی آرایشگاه روی و پشت لباس حک شده است.

ممکن است که سقف و دیوارها متناسب با معماری خاصی شکل گرفته باشند تا معماری خاصی را برای مشتریان یادآوری کند.

همانند بانک ها و سایر مکان ها، پارتیشن های MDF به صورت تک جداره یا دوجداره نصب می شوند. پارتیشن های شیشه ای جلوه خاصی به آرایشگاه می دهد.

نظافت و تمیزی آرایشگاه اولین نکته در پارتیشن بندی آرایشگاه است. پارتیشن بندی در آرایشگاه های زنانه وسیع تر است و این به دلیل تنوع خدمات دهی به مشتریان خانم است. به طور مثال در بخشی از آرایشگاه ناخن کاری و طراحی ناخن های مصنوعی صورت می گیرد. آرایش عروس نیز یکی از مهم ترین بخش های آرایشگاه های زنانه است که به طور یقین چندین نفر به آرایش و میکاپ عروس مشغول خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع