داتیس پارتیشن

پارتیشن آموزشگاه رانندگی
پارتيشن آموزشگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن آموزشگاه رانندگی

پارتیشن آموزشگاه های رانندگی باید خاص و منحصربفرد باشد بخاطر این که این نوع آموزشگاه ها هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی آموزش هایی را ارائه می کنند. کلاس های تئوری رانندگی به صورت تئوری و در چند جلسه برگزار  می شود ولی کلاس های عملی در چند جلسه مداوم و پشت سر هم انجام می شود.

مراکز‌ آموزشی رانندگی همیشه شلوغ بوده و داوطلبانی هر روز برای نحوه رانندگی در این مراکز ثبت نام می کنند.

می توان از سازه های تک جداره یا دوجداره برای تفکیک فضاها استفاده کرد. سازه های شیشه ای نیز مناسب بوده و بر زیبایی فضای آموزشی خواهد افزود.

پارتیشن آموزشگاه
پارتیشن آموزشگاه

در بخشی از فضای آموزشگاه، ماشین های رانندگان قرار دارد بنابراین پارتیشن بندی این قسمت از آموزشگاه بسیار مهم است و البته رانندگان با داوطلبانی که با آن ها به لحاظ اخلاقی هماهنگ هستند آموزش های خود را شروع کرده و به پایان می رسانند.

هر ماشین در هر پارکینگ مشخص شده خود توقف می کند. حتی پروفایل های آلومینیوم مقاومت بسیار زیادی دارند و بهتر است که از این نوع سازه ها استفاده شود.

پارتیشن آموزشی و انواع پارتیشن های دیگر

پارتیشن های آلومینیومی مناسب خارج اداری بوده و سازه های MDF و شیشه ای برای فضای اداری مناسب است و کانتر منشی باعث خواهد شد تا فضای آموزشگاه رسمی شده و جلوه خاصی به آن می دهد.

صندلی های MDF که اکثرا به صورت تک صندلی بوده در آموزشگاه وجود دارد و داوطلبان به صورت تک صندلی می نشینند.

البته اکثر آموزش ها به صورت عملی بوده و داوطلبان با ماشین های رانندگان در خارج از آموزشگاه ، آموزش می بینند.

در بخشی از آموزشگاه باید وسایل نگهداری ماشین های رانندگان وجود داشته باشد که همان آب و روغن و ضد یخ بوده که در ظرف های پلاستیکی نگهداری می شود.

البته بهتر است که از پارتیشن های متحرک استفاده شود که به محض جابجایی آموزشگاه نیز این نوع سازه ها برچیده شده ودر مکان دیگری برپا شود.

سازه های متحرک به لحاظ همین ویژگی بادوام ساخته می شوند و منظور همان آلومینیومی نیست بلکه پارتیشن های چوبی هم می تواند بادوام باشد، البته همرنگ بودن در و دیوار با رنگ پارتیشن ها یک امر ضروری بوده و بدین ترتیب چشم های داوطلبان اذیت نخواهد شد.

کف آموزشگاه باید با پارتیشن چوبی همرنگ باشد و بنابراین کف پارکت مناسب خواهد بود. کف های سرامیکی امروزه دیگر مورد مصرف نیست و پارکت های یکپارچه جایگزین این نوع کف ها شده اند.

این نوع کف ها با پارتیشن چوبی هماهنگی دارد و علاوه بر ایجاد زیبایی بصری باعث اذیت مشتریان و کاربران سازه نخواهد شد.

البته پارتیشن بندی آموزشگاه رانندگی براساس مساحت صورت می گیرد. هرچقدر مساحت‌ آموزشگاه بیشتر باشد به همان اندازه پنل های بزرگتر و بیشتری استفاده خواهد شد.

پنل های شیشه ای هم می تواند گزینه دیگری برای پارتیشن بندی باشد، پنل های شیشه ای شفاف و مات جلوه خاصی به آموزشگاه می دهد و باعث می شود تا یک فضای اداری رسمی تری بر آموزشگاه حاکم باشد وداوطلبان می توانند آموزشگاه مورد نظر را به سایرین معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع