داتیس پارتیشن

پارتیشن استخر
پارتيشن استخر

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن استخر

پارتیشن بندی استخر و سرویس های بهداشتی می تواند بدین شرح باشد:

 • پارتیشن بندی ضد آب، ضد بخار آب، ضد باکتری، ضد آتش، مقاوم نسبت به خش خوردگی، رنگ بندی های متنوع، قیمت قابل پرداخت
 • تفکیک کننده سرویس های بهداشتی
 • رختکن استخر ضد آب
 • کمد استخری ضد آب
 • دیوارپوش HPL
 • لاکر استخر
 • رختکن تمام HPL
 • دیوارپوش HPL
 • یراق آلات تمام استیل
 • پارتیشن سرویس های بهداشتی HPL
 • پارتیشن سرویس بهداشتی، پارتیشن توالت

پارتیشن سرویس بهداشتی استخر از آن جایی که یک سرویس بهداشتی محسوب می شود بنابراین حساسیت بسیار زیادی دارد و موارد و نکات بهداشتی باید ۱۰۰% بجای آورده شود.

در پارتیشن بندی استخر، قسمت های مختلف باید از هم جدا شوند ،به طور مثال، پارتیشن سونا و جکوزی باید از پارتیشن استخر جدا باشد. در مورد حمام های سونا نیز همین قانون صدق می کند.

حتی باید دیوار جداکننده ای بین استخر و سرویس های بهداشی وجود داشته باشد. می توان سیستم های تغذیه
آب را در پارتیشن بندی به صورت اتوماتیک تنظیم کرد تا آب به مقدار مورد نیاز و در زمان تعیین شده وارد استخر شود.

پارتیشن استخر
پارتیشن استخر

پارتیشن استخر های شیشه ای

در گذشته شکل و طرح استخرها یکسان بودند و اکثرا در شکل های مربع یا مستطیل طراحی و ساخته می شدند، اما امروزه فضای بیرونی و درونی استخر بسیار مهم شده و طرح های خاصی برای آن ها مدنظر گرفته می شود. در طرح های جدید و امروزی، سعی شده که با ترکیب شیشه و آب طرح های جدیدی را خلق کنند.

استخرهای شیشه ای یک محصول با طرح باز است که در آن ها از ترکیب شیشه و نرده استیل استفاده شده است. می توان با دورچینی شیشه و نرده، از بروز هرگونه حوادث در اطراف استخر جلوگیری کرد.

استخرهای شیشه ای نوع جدیدی از شیشه بالکن ها هستند که از ورود گرما و سرما به داخل محیط جلوگیری می کند. به هنگام گرما می توان شیشه ها را جمع کرد تا از آفتاب استفاده کرد و به هنگام سرما، می تواند مانع ورود سرما به داخل استخر شود. پارتیشن سرویس بهداشتی بسیار مهم است و نباید نسبت به آن سهل انگاری کنید.

آب بندی شیشه پارتیشن استخر

آب بندی استخر شیشه ای مسئله ای بسیار مهم است. آب بندی باید به گونه ای باشد که هیچ گونه نشتی و کم شدن آب در آن مشاهده نشود. در همین رابطه می توان از انواع چسب های سنگ آنتیک و خمیری و پودری شکل استفاده کرد و باید با بالاترین کیفیت صورت گیرد تا جلوی نشتی‌ آب را بگیرد.

برای آب بندی استخر می توان در صورتی که به سیمانکاری و نصب کاشی نیازی نباشد می توان چسب را با آب مخلوط کرد و آن را به دیواره ها و کف استخر مالید. بعد از مدت ۱۲ ساعت، می توان آب را به دیواره های استخر بگیرید و از آب بندی بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر نیاز به کاشی کاری و سیمان کشی باشد باید کف و دیواره های استخر را ایزوگام کرده و سپس سیمان کاری و کاشی کاری کنید. آب بندی درست شیشه استخر باعث عمر طولانی آن خواهد شد.

شیشه متحرک پارتیشن استخر

شیشه های متحرک در مقایسه با ثابت مزیت بزرگی محسوب می شوند. می توان شیشه ها را باز و بسته کرد یا به هر تعداد درهای‌‌ آن را باز و بسته کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع