داتیس پارتیشن

تفاوت های پارتیشن ایرانی و خارجی
20170520_193102

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن ایرانی به طور یقین فقط در مورد کیفیت مواد اولیه با پارتیشن های خارجی تفاوت دارند. البته شرکت های تولیدی ایرانی به تازگی هم پارتیشن های باکیفیتی را تولید کرده اند ، و به همین دلیل اصلا لازم نیست که مردم به سراغ پارتیشن های خارجی بروند.

در حال حاضر هم شرکت های تولیدی پارتیشن فعالیت می کنند و وظیفه برخی تجهیز مدارس کشور است. در حال حاضر شرکت های تولیدکننده ایرانی پارتیشن بسیار زیاد است و می توان به سیماچوب نیز اشاره کرد که شرکت معروف و معتبری است.

پارتیشن ایرانی

پارتیشن ایرانی هم مانند خارجی ها در دو نوع دو جداره و تک جداره تولید می شوند. پارتیشن های ایرانی هم در انواع پارچه ای، تاشو، کوتاه قد، بلندقد و با تم های هنری تولید می شود. البته می توانیم بگوییم که در طی سال های اخیر کیفیت پارتیشن های ایرانی افزایش یافته و در جهت تولید ملی، با کیفیت بالا و با محصولات متنوعی تولید می شوند.

پارتیشن های خارجی بیشتر مناسب همان کشورهای تولیدکننده هستند و برخی از ایرانی ها به پارتیشن های خارجی خیلی زیاد توجه می کنند. البته بخاطر بالا بودن کیفیت این پارتیشن ها، با قیمت بالایی هم عرضه می شوند. حتی در برخی موارد برای شستن و نظافت ، باید از برخی مواد با دوزهای مختلفی نیز استفاده کرد که به همین دلیل مشتری و کاربر را دچار مشکل می کند.

امروزه بیشتر از کشورهای آلمان و سایر کشورهای اروپایی که برای تجارت خارجی با ایران قراردادهایی را منعقد کرده اند، پارتیشن هایی وارد کشور می شود. این پارتیشن ها دوجداره و عایق صدا هستند.

برخی از شرکت های تولیدکننده پارتیشن در ایران نمایندگی دارند و به طور مستقیم از کارخانه تولیدی محصول را به ایران وارد می کنند. نمایندگی های شرکت های خارجی موظف به نصب پارتیشن ها بوده و خدمات پس از فروش را هم ارائه می کنند.

البته در کنار تولید پارتیشن، مبلمان اداری را هم تولید می کنند. شرکت های ایرانی نیز همین قانون را رعایت می کنند. به طور یقین تولید محصولات چوبی و شیشه ای در کنار انواع پارتیشن به گستردگی فروش شرکت و کارخانه کمک خواهد کرد و باعث خواهد شد تا هم شرکت های ایران و هم خارجی از تنوع مشتری برخوردار باشند و همین امر باعث خواهد شد تا مشتری که به طور مثال زمانی مبلمان اداری را خریداری کرده بود حالا به سراغ پارتیشن بیاید و همین امر باعث تنوع در فروش کارخانه خواهد شد.

بهتر است که شرکت های ایرانی کیفیت محصولات خود را ارتقاء دهند تا مشتریان ایرانی ، محصولات خارجی را انتخاب نکنند. چون شرکت های ایرانی متناسب با وضعیت اقتصادی و آب و هوایی ایران این محصولات را تولید می کنند.

نگهداری محصولات ایرانی و خارجی باعث خواهد شد تا بیشتر عمر کنند. نظافت و تمیزکردن پارتیشن ها به دوام بیشتر آن ها کمک خواهد کرد.

پارتیشن های ایرانی نیز همانند محصولات خارجی در دو نوع ثابت و متحرک تولید می شوند که محصولات متحرک می توانند جابجا شده و متناسب با فضای مورد نظر نیز مونتاژ می شوند.

بین پارتیشن ایرانی و خارجی فقط در مورد کیفیت و قیمت محصولات تفاوت هایی وجود دارد. تفاوت پارتیشن بدین لحاظ چندان چشمگیر نیست و می توانید به سراغ محصولات ایرانی هم بروید. البته شرکت های ایرانی هم تلاش می کنند تا تفاوت ایرانی و خارجی را زیاد کنند ولی این هدف با تلاش و کوشش و در طول سالیان بعدی محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع