داتیس پارتیشن

پارتیشن بوستان
پارتيشن بوستان

آنچه در این مقاله می‌خوانید

نگاهی به پارتیشن بوستان

بوستان ها مهم ترین مراکز تفریحی مردم در داخل شهرها محسوب می شوند. بسیاری از مردم در طول اوقات شبانه روز برای مقاصد مختلفی به بوستان ها می آیند ، به طور مثال سالمندان با هم قطاران خود در بوستان ها قرار ملاقات می گذارند و بچه ها برای تفریح به بوستان ها می آیند.

امروزه بوستان های کشور در مقایسه با گذشته پیشرفته تر شده اند و تجهیزات جهت ورزش و تناسب اندام در آن ها نصب شده است.

در بخشی از بوستان، آموزش ورزش هایی مثل اسکیت وجود دارد و علاقمندان می توانند از آموزش این ورزش بهره مند شوند.

بوستان در واقع محل تفریح مردم بوده و مردم بیشتر برای تفریح و گذراندن فراغت به بوستان می آیند. امروزه بوستان های تک جنسیتی مانند بوستان بانوان تاسیس می شود که فقط بانوان می توانند در آن ها تفریح و ورزش کنند.

پارتیشن بوستان

به تناسب مساحت بوستان، پارتیشن ها نصب می شود. پارتیشن هایی برای تفریح کودکان نصب می شود. این نوع پارتیشن ها متناسب با سن کودکان طراحی و تولید می شوند. کف پوش های محل بازی کودکان نیز نرم بوده تا کودکان هنگام افتادن بر زمین دچار آسیب های جدی نشوند.

در بخشی از بوستان هایی با مساحت های زیاد مانند ملت، پارتیشن های دریایی کار گذاشته شده، در این بوستان، قایق های تفریحی وجود دارد که مردم می توانند در دریاچه مصنوعی تفریح کنند. در بخشی از همین بوستان، باغ وحشی وجود دارد که انواع و اقسام حیوانات وجود دارد که مردم می توانند از آن ها دیدن کنند. حیواناتی مانند قوچ، مرغابی، خرگوش، قوچ، غاز، طوطی وحشی و طاووس وجود دارد که مردم می توانند از آن دیدن کنند.

پارتیشن بوستان برای حیوانات

پارتیشن تفریحی به تناسب استفاده کنندگان و نوع مصرف و استفاده نصب می شود. پارتیشن تفریحی در اندازه های گوناگونی نصب می شوند.

در بوستان ساعی نیز باغ پرندگان وجود دارد که در این باغ انواع و اقسام پرندگان وجود دارد، یک باغ به سبک و معماری ژاپنی در بوستان ساعی کار گذاشته شده است.

در بوستان ساعی، زمین بازی، زمین اسکیت، زمین بازی تنیس روی میز، فضای سبز، آلاچیق هایی نصب شده است.

در بوستان هایی مثل ارم تجهیزات و پارتیشن ها حرفه ای بوده و در کنار وسایل بازی، پارتیشن هایی برای خورد و خوراک مردم نصب شده اند.

کانکس بخش پارکینگ بوستان ارم مجهز بوده و در این بخش از بوستان که تا سه پارکینگ برای توقف ماشین های مردم مدنظر گرفته شده است. مردم می توانند ماشین های خود را با حفظ طول و عرض نسبت به ماشین کناری متوقف کنند.

امکانات بوستان ارم

  1. سه پارکینگ جهت توقف ماشین و موتورسیکلت
  2. سالن های سرپوشیده بازی (قلعه سحرآمیز با ۱۱۰ بازی محیطی و بازی های کامپیوتری)
  3. فضاهای سبز و جنگلی
  4. استخر شنای تابستان خاص بانوان
  5. تالارهای پذیرایی کشتی
  6. بزرگترین باغ وحش با بیش از ۱۵۰ گونه جانوری
  7. سه شهر بازی با بیش از ۸۰ دستگاه تفریحی
  8. عرضه مواد غذایی و ارائه انواع خدمات مورد نیاز به شهروندان
  9. دریاچه زیبا و خاص جهت قایق رانی و ماهیگیری با بیش از ۱۰ هکتار مساحت

در بوستان دیگری به نام بوستان چیتگر که در مساحتی به اندازه ۷۳۴ هکتار احداث شده، پیست های دوچرخه سواری و اسکیت سواری مشخص شده است که نوجوانان می توانند از این امکانات نیز بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع