داتیس پارتیشن

پارتیشن متحرک
Portable partitions

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن متحرک

پارتیشن های قابل حمل همان دیوارهای موقتی هستند که به منظور تقسیم اتاق ها به مانند دیوارهای دائمی به کار می روند. این سازه ها به قطعات کوچکتری تقسیم شده و به یکدیگر متصل می شوند و امکان دارد که به صورت ثابت مورد استفاده قرار گرفته یا به صورت اتاق های تاشو و اکاردئونی استفاده شوند.

پارتیشن های متحرک در کل به کف یا به سقف پیچ نمی شوند، برخلاف دیوادرهای اتاق های اکاردئونی و دراپرها هستند. آن ها نسبت به مکعب های اداری سنتی متفاوت هستند که دیوارهای پرتابل اغلب اوقات به صورت موقتی عمل می کنند و دیگر یک محل کاری ثابتی نیستند، مثل آن چه که برای نمایشگاه ها، اتاق های درس، اتاق های معاینه، نمایشگاه ها و استفاده های مشابه به کار می روند.

متناسب با سازنده، پارتیشن های متحرک ممکن است که رویهم هم قرار گرفته، تا شده یا روی چرخ ها قرار بگیرند، به آسانی جابجا می شوند و به راحتی در انبار جای می گیرند. پارتیشن های متحرک دو پنل کامل و پنل های دیگری دارند که حریم خصوصی، را حفظ کرده و محکم هستند. برخی از پارتیش های متحرک سروصدا را کاهش می دهند.

پارتیشن متحرک
پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک

پارتیشن های متحرک به سرعت فضایی را تقسیم کرده و در آن چنان فضایی دیوایدرهای ثابت اتاق غیرمتحرک این چنین کارایی ندارند. ممکن است که دیوایدرهای خیلی خوبی برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه باشند.

پارتیشن های عمل پذیر یا دیوارهای تاشو به وسیله پنل های متصل بهم از سر پارتیشن جدا بوده و معلق هستند. زمانی که بر روی کف زمین، دیوار یا سقف پیچ می شوند فقط می توانند سروصداهای فضاها را از هم جدا کنند . زمانی که روی هم مونتاژ شده و می توانند براحتی دمونتاژ شوند. در پارتیشن های متحرک حریم خصوصی افراد چندان حفظ نمی شود ولی سروصدای اطراف تا حد زیادی کاهش می یابد.

هر پنل در پارتیشن متحرک می تواند تا ۳۶۰ درجه هم چرخش داشته باشد، پارتیشن های متحرک براحتی در هر محیطی مونتاژ و دمونتاژ می شوند. شما حتی می توانید در محیط های آزاد این پارتیشن ها را مونتاژ کرده، به طور مثال غرفه های نمایشگاه هایی که در محیط های باز برگزار می شوند به وسیله پارتیشن های متحرک کنار هم قرار می گیرند.

کاربرد پارتیشن های متحرک

 • دیوارهای دفاعی استحکامات
 • دیوارهای ساختمان ها به عنوان بخش اصلی یا جداکننده اتاق های داخلی
 • دیوارهای حائل
 • دیوارهای ساحلی دریاها یا رودخانه ها
 • فنس های دائمی
 • موانع مرزی
 • دیوارهای آجری
 • دیوارهای مونتاژی
 • دیوارهای سنگی
 • دیوارهای شیشه ای
 • درها

پارتیشن های متحرک به راحتی با هر محیطی تغییر می کنند. می توان رنگ و شکل آن ها را متناسب با هر محیطی تغییر داد. حتی خصوصیات و ویژگی های این پارتیشن ها متناسب با سبک و الزامات مورد نیاز تغییر خواهند کرد و با این روش کارایی کارکنان افزایش می یابد. براحتی سبک اداری محیط را بازتاب می دهند و از آن ها می توان در نمایشگاه ها ، هتل ها و شرکت ها استفاده کرد. چند عملکردی بوده و حتی می توان محیط داخل را در پنل های شفاف مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع