داتیس پارتیشن

۵ نکته مهم در خرید میز مدیریت
IMG-20190302-WA0000

آنچه در این مقاله می‌خوانید

۵ نکته مهم در خرید میز مدیریت

برای خرید هر کالایی به‌خصوص لوازمی که مدت طولانی قرار است از آن استفاده گردد بهتر آن است که اطلاعاتی در هنگام خرید داشته باشید تا با اطمینان و رضایت کافی خرید خود را انجام دهید. در ادامه به ۵ نکته مهم در خرید میز مدیریت پرداخته‌ایم:

هدف از خرید میز مدیریت چیست؟

ابتدا تعیین کنید که به چه منظور قصد خرید میز مدیریت را دارید. با انجام این کار می‌توانید انواع مختلفی از میزها را در نظر گرفته و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. میز مدیریت معمولاً دارای ابعادی بزرگ‌تر از میز کارمندی است و علاوه برقرار گیری تجهیزات کامپیوتری برخی تجهیزات شامل ست مدیریتی نیز بر روی آن قرار خواهد گرفت. پس انواع آن را حتماً قبل از خرید بررسی کنید زیرا همان‌طور که گفته شد ابعاد این میز بزرگ‌تر از میز کارمندی است و ابعاد آن باید باتوجه‌به دفتر مدیر اندازه‌گیری شود.

راحتی را مدنظر داشته باشید.

میز مدیریت مشخصاً برای فرد خاصی تهیه می‌گردد مخصوصاً در ادارات و شرکت‌های خصوصی بدین منظور بهتر است متناسب با شخص مدیر تنظیم و تهیه گردد تا علاوه بر راحتی شخص در هنگام کار جلوه‌ای منظم در برخورد با ارباب‌رجوع نیز داشته باشد. میزی که بیش از اندازه بزرگ یا بیش از اندازه کوچک باشد علاوه بر ایجاد آشفتگی نمی‌تواند جلوه زیبایی داشته باشد.

میزی شیک اما ساده بهترین انتخاب

بهتر است از میزهایی که دارای طراحی‌های عجیب یا رنگ‌های تند هستند پرهیز شود. میز مدیریت با داشتن ظاهری ساده و استفاده از رنگ‌های خنثی می‌تواند تا سالیان زیادی به‌روز باشد و علاوه‌برآن تعمیرات آن نیز ساده‌تر خواهد بود. استفاده از میزهایی به سبک سلطنتی نیازمند فضایی نسبتاً بزرگ خواهد بود و هماهنگ کردن سایر اکسسوری‌ها یا لوازم مورداستفاده در دفتر کار اندکی مشکل می‌گردد. این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که شیک و به‌روز بودن در سادگی است.

جذابیت چوب را فراموش نکنید.

استفاده از میزهای چوبی جذاب به‌عنوان میز مدیریت نیز یکی از گزینه‌های جذاب خواهد بود. چوب علاوه بر خواصی که بر محیط و افراد می‌گذارد دارای ابهت ویژه‌ای است که حتی اگر یک میز چوبی ساده داشته باشید از انواع فلزی و… آن جلوه بیشتری خواهد داشت.

چه مقدار هزینه برای خرید در نظر دارید؟

اینکه چه مقدار هزینه برای این خرید در نظر گرفته شده است مسئله‌ای است که می‌تواند انتخاب‌های شما را محدود یا وسیع سازد. پس قبل از اقدام به خرید حتماً بودجه خود را تعیین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع