داتیس پارتیشن

پارتیشن اداری بانک
پارتيشن اداری بانک

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن اداری بانک

پارتیشن های شیشه ای باعث زیبایی و ایجاد حس شادابی و نشاط در محیط می شود. کارکنان نسبت به این سازه احساس راحتی خواهند کرد. ترکیب آلومینیوم و شیشه باعث می شود که افراد حس متفاوتی داشته باشند. پارتیشن شیشه ای برای ادارت و بانک مناسب است.

کاربرد پارتیشن اداری بانک

امروزه راحتی ، متحرک بودن و آکوستیک خصوصیات مهم پارتیشن های اداری هستند. کارکنان و مشتریان در بانک احساس راحتی خواهند کرد. با این نوع سازه ها دیگر به تیغه های گچی و بتونی نیازی نیست.

با این نوع سازه ها می توان دفاتر کاری مرتب و راحتی را ایجاد کرد. نصب آسان و سریع مشخصه دیگر آن هاست. سازه های شیشه ای آکوستیک هستند.

پارتیشن اداری بانک
پارتیشن اداری بانک

دیوار نامرئی

در بانک می توانید اتاق مدیریت و اتاق فناوری اطلاعات را از هم تفکیک کنید. پارتیشن های شیشه ای در بانک هایی که در مساحت کم قرار گرفته اند بسیار مناسب است. این نوع سازه ها را می توان جا به جا کرد تا مساحت اشغالی نیز متفاوت گردد. با اندازه گیری عرض و طول سالن می توانید پارتیش شیشه ای را در اندازه مناسب در بانک نصب گردد. ترکیب یراق آلات با شیشه به آن جلوه خاصی می دهد.

تنوع شیشه

شیشه های سکوریت و لمینت بهترین گزینه شما برای سازه شیشه ای بانک است که در رنگ ها و اندازه های گوناگونی طراحی و نصب می شوند. سازه های اداری در اندازه های مختلف و در ترکیب با شیشه و آلومینیوم تولید می شوند. حتی لوگوی بانک هم می تواند روی شیشه پنل حک شود. شیشه پنل این قابلیت را دارد که شما طرح و لوگوی خود را روی آن حک کنید.

پارتیشن آلومینیومی

هدف از پارتیشن بندی جداسازی فضای بزرگ به چندین فضای کوچک است که شما می توانید با سازه های شیشه ای که در آن ها شیشه سکوریت کار گذاشته است را به انجام برسانید. برای ساخت سازه آلومینیوم از آلومنیوم استفاده می شود.

سازه های آلومینیومی قابل بازیافت هستند. اگرچه سازه های آلومینیومی قدیمی بوده ولی از واردکردن ضربه جلوگیری می کند. این نوع سازه ها در برابر رطوبت و افزایش یا کاهش دما مقاوم هستند.

پارتیشن اداری بانکآلومینیومی فریم دار

سازه ها در انواع و اقسام مختلفی عرضه می شوند. ترکیب پنل های آلومینیومی و شیشه باعث چند منظوره بودن آن ها می شود.

امکان جابجایی را دارند و نصب و دمونتاژ آن آسان و راحت است. سازه آلومینیومی می تواند در دفاتر و ادارت مورد استفاه قرار گیرد و ترکیب پنل ها با یراق آلات به ایمن و زیبا بودن آن خیلی زیادی کمک می کند.

آلومینیوم

می توانید با آهن ضد زنگ و طرح های زیبا سازه های آلومینیومی زیبایی را طراحی و نصب کنید. نیاز و خواسته مشتری در نصب فریم دور مهم است. پنل های شیشه ای در رنگ های شفاف، و روش و مات عرضه می شوند و می توانید حتی درها را به صورت کشویی نصب کنید. درهای ریلی فضای بانک را زیباتر و خاص تر نشان می دهند.

ترکیب یراق آلات با آلومینیوم و شیشه جلوه خاصی به بانک می دهد. درهای کشویی باعث خواهند شد تا پارتیشن به سقف متصل نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع