داتیس پارتیشن

پارتیشن حمام
Bath partition

آنچه در این مقاله می‌خوانید

اهمیت پارتیشن حمام

امروزه پارتیشن نظافت و شست و شو در انواع و اقسام متنوعی طراحی و تولید می شوند. پارتیشن های نظافت و شست و شو نیز توسط شرکت های مختلف ایرانی و خارجی طراحی و تولید می شوند. نظرات مشتریان در طراحی و تولید این سازه ها تاثیر به سزایی دارد.

شست و شو و نظافت یکی از مهم ترین امورات زندگی به شمار می رود. خانه های سالم و بهداشتی امروزه یکی از نیازهای مهم به شمار می رود. به واقع هر قسمت از خانه، نیازمند روش خاصی برای نظافت و تمیزی است و باز در همین راستا، ابزارهای شوینده نیز متفاوت خواهد بود. در اتاق های نشیمن و آشپزخانه و سالن بندرت و به صورت لحظه ای کثیف می شوند. ولی سرویس های بهداشتی و به خصوص حمام این گونه نیست بنابراین نظافت و تمیزی سرویس های بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار است به گونه ای به محیط زندگی مان آسیبی وارد نشود. حمام از اهمیت خاصی برخوردار است.

پارتیشن حمام

امروزه استحمام بیشتر به خاطر آلودگی هوا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین داشتن یک کابین حمام تمیز اهمیت خیلی زیادی دارد. هدف از اجرای کابین دوش و دوردوشی این است که آب حمام وارد محیط زندگی مان نشود و همچنین در این راستا، بخار آب نیز به سقف حمام هدایت خواهد شد و در نتیجه حمام تمیز و مرتبی را خواهیم داشت.

با توجه به این که نظافت و نگهداری پارتیشن نظافت و کابین دوش راحت است بنابراین می توان در هر زمانی حمام کرد و دوش گرفت. حتما در زمان خرید به کیفیت و اعتبار شرکت تولیدکننده کابین حمام دقت کنید. نظر و رضایت مندی مشتری از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است و متاسفانه در کشور ما به این امر مهم کمتر رسیدگی می کنند. در این جا به چند نکته اشاره می کنیم که هنگام خرید کابین دوش به آن ها توجه داشته باشید:

  • از آنجایی که ابعاد حمام متفاوت است باید سرویس بهداشتی شما متناسب با شما و البته بودجه شما باشد. به کابین های حاضری بسنده نکنید و یک سرویس حمام کامل و بی نقصی برای خود سفارش دهید.
  • همه قطعات موجود در حمام را از با کیفیت ترین مواد اولیه انتخاب کنید.
  • حتما به ایزوله کردن آب و درزهای موجود در کابین حمام دقت کنید تا آب از حمام وارد محیط زندگی و اتاق نشیمن نشود.
  • مواد آب بندی در کابین حمام نیز مهم هستند. هرگز از مواد لاستیکی درجه ۲ یا ۳ استفاده نکنید. استفاده از مواد لاستیکی بادوام و با کیفیت به عمر بیشتر کابین دوش شما منجر خواهد شد.
  • رنگ کابین دوش و سایر وسایل موجود در حمام باید به گونه ای باشد که به مرور زمان از بین نرود.
  • حتما گارانتی شرکت تولیدی را دریافت کنید تا بتوانید در صورت بروز مشکلات احتمالی با شرکت تولیدی تماس بگیرید.

رنگ پارتیشن نظافت و کابین حمام نیز بسیار مهم است و بنابراین از رنگ های شاد استفاده کنید. آینه های بزرگتر باعث می شود تا سرویس حمام شما بزرگتر به نظر برسد. قفسه حمام باید به گونه ای باشد که همه وسایل لازم شامل شامپوهای مختلف، و دیگر وسایل شوینده در آن قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع