داتیس پارتیشن

پارتیشن لابی هتل
Hotel lobby partition

آنچه در این مقاله می‌خوانید

پارتیشن لابی هتل

یکی از بخش های مهم در هر هتلی است. هر مترمربع در صنعت هتداری بسیار مهم است و نحوه طراحی در اتاق های عمومی و خصوصی هتل بسیار متفاوت است و وقتی که کارایی و طراحی و راحتی مهم ترین ویژگی های طراحی بخش های مختلف هتل است. به طور معمول در این اوقات از پارتیشن شیشه ای استفاده می شود.

صندلی های پنجره ای و پارتیشن هتل

نورپردازی در یک فضای گرم و صمیمیی برای مهمانان هتل نقش بسیار مهمی بازی می کند. پنجره های بزرگ نور خورشید را به فضای هتل وارد کرده و باعث می شوند که فضای لابی هتل بزرگ به نظر برسد.

زمانی که صندلی ها در یک فضا قرار می گیرند، مهمانان می توانند با خیالی آسوده بعد از یک روز کاری سخت در هتل استراحت کنند.

پارتیشن لابی هتل
پارتیشن لابی هتل

گلکاری های عمودی

اکثر مهمانان هتل به فضاهای سبز خیلی علاقمندند، فضاهای سرسبز می توانند در ایجاد سلامتی و ایجاد روحیه شاداب نقش به سزایی دارند. گلکاری در لابی هتل، باعث جذابیت هتل می شود.

مدیریت هتل باید برای گلکاری و گلدان ها فضاهای خالی را قائل شود. گلکاری های عمودی باعث خواهد شد تا نوع طراحی لابی زیبا و خاص به نظر بیاید. گلکاری های عمودی در پارتیشن هتل نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

دیوایدرهای اتاق ها و پارتیشن های عایق صدا

مدیران هتل ها می توانند فضاهای ملاقات را با پارتیشن های موجود در آن ها تلفیق کنند. دیوارها، می توانند لابی را به قسمت های چند وجهی تقسیم کنند، حریم خصوصی مهمانان حفظ شده و می توانند به راحتی با دوستان خود صحبت کرده و یا با آن ها ملاقات کنند. پنل های عایق صدا گاهی اوقات مانند لابی ها عمل می کنند. این پنل های خصوصی و پارتیشن های اتاق در شکل های متنوع و بافت ها و اندازه های مختلفی عرضه می شوند و می توانند عناصر طراحی را به فضای لابی هتل وارد کنند.

سیستم های بازدارنده دود

لابی های مسقف در ساختمان ها برای جلوگیری از آتش و دود مدنظر گرفته شده اند. ولی گاهی اوقات همین لابی ها خیلی بیشتر از جذابیت عمل می کنند و ارزشمند هستند.

دیوارهای جدا کننده دود و آتش به حفاظت و ایمنی آسانسورها خیلی کمک می کنند. این دیوارها مانع گسترش دود و آتش به سایر نواحی ساختمان می شوند.

این چنین دیوارهایی در حفظ جان مهمانان هتل نقش بسیار مهمی دارند، در زمان های غیر استفاده نامرئی شده و برچیده می شوند.

دیوارهای دود و آتش می توانند آسانسور را از دود و آتش محافظت کنند، بدون این که کل لابی برچیده شود. نه تنها می توانند جان صاحبان هتل را حفظ کنند بلکه می توانند از هزینه های غیر ضروری نیز جلوگیری کنند. بدون نیاز به فضاهای بزرگ، این چنین لابی هایی می تواند برای اتاق های مهمانان یا فضاهای عملکردی کاربرد داشته باشند.

درهای اتوماتیک

ورودی اصلی هتل، بخش مهمی از لابی هتل را به خود اختصاص می دهد. اکثر فضاهای پشت در بلااستفاده بوده و اگر شما برای پذیرایی از مهمانان پرسنلی نداشته باشید، تا در را برای آن ها باز کند، درها می توانند در کمتر از یک دقیقه برای مهمانان باز شود.

درهای اتوماتیک باعث می شوند که هتل مدرن به نظر بیاید، و مهمانان می توانند اسباب و توشه خود را به راحتی وارد هتل کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع