داتیس پارتیشن

نظافت پارتیشن
Partition cleaning

آنچه در این مقاله می‌خوانید

اهمیت نظافت پارتیشن

اکثر شرکت ها، تمیزکاری پارتیشن های شرکت را به شرکت های پیمانکار واگذار می کنند، ولی شرکت های نظافت کاری فقط به تمیزکردن کف ، پنجره ها ، پیشخوان ها و خالی کردن سطل زباله اکتفا می کنند. آیا شما تا به حال به تمیزکردن پارتیشن های بخش اداری خود فکر کرده اید؟ در طول سال، گردو غبار، کثیفی و دوده بر روی پارتیشن ها می نشیند و به تدریج آن ها را کثیف و آلوده می کند. شما باید نحوه تمیزکاری آن ها را در منزل و محل کار خود را یاد بگیرید. شما باید به طور منظم آن ها را تمیز کنید. بدین ترتیب پارتیشن های محل کار و منزل شما بیشتر عمر می کنند و سطوح آن ها هم تمیز خواهد بود.

نظافت پارتیشن

شاید بعضی شرکت های نظافت کاری، خدمات مورد نیاز شما را انجام نمی دهند، بنابراین باید شرکت پیمانکاری را بیابید که خدمات مورد نظر شما را ارائه داده و آن ها را به بهترین وجهی تمیز می کنند. باید پارتیشن ها را بر طبق زمان بندی خودتان تمیز کنید تا از هرگونه آلودگی و کثافتی تمیز شوند. نظافت و تمیزی باعث شادابی روحیه کارکنان می شود.

ارزش و اهمیت نظافت

در صورتی که آن ها را تمیز و نظافت نکنید، به تدریج از عمر آن ها کاسته خواهد شد. البته حتی ارزش دارد که برای نظافت پارتیشن ها از شرکت های پیمانکاری استفاده کنید. در صورتی که به صورت روزانه و ماهانه کار نظافت را انجام ندهید، در آخر سال باید مبالغ بسیار زیادی را خرج کنید تا نظافت به طور کامل انجام شود.

تعمیر یا خرید باعث عمر بیشتر آن ها می شود. بنابراین حتما به نظافت و پاکیزگی آن ها در محل کار و منزل خود اهمیت قائل شوید و هر روز آن ها را تمیز کنید.

نظافت و تمیزکاری سرویس های بهداشتی نسبت به سایر پارتیشن ها بسیار مهم است. باید روزانه پارتیشن های سرویس های بهداشتی تمیز شوند تا سلامتی کارکنان و اهالی منزل حفظ شود. در صورتی که این چنین کاری انجام نشود؛ انواع و اقسام بیماری های عفونی در محیط منتشر خواهد شد.

البته شما باید با موادی آن ها را تمیز کنید به گونه ای که زنگ نزنند. هرگز با سطوح خشن و زبر سطوح آن ها را تمیز نکنید بخاطر این که سطوح آن ها خراشیده خواهد شد.

موادی که برای تمیزکردن سطوح چوبی به کار می برید با مواد تمیزکاری سطوح فلزی باید متفاوت باشد. شما می توانید با یک پارچه تمیز و آب گرم آن ها را تمیز کنید. البته مواد شیمیایی با دوز بالا به طور یقین به سطوح آسیب وارد خواهد کرد.

اگر از مواد شوینده نیز استفاده می کنید اجازه بدهید که مواد شوینده به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه برروی سطوح باقی بماند و بعد از این مدت، سطح را کاملا تمیز کنید. پارچه را به مواد شوینده آغشته کنید تا کلیه جرم ها و کثافت های موجود بر روی سطوح از بین برود. در آخر شما می توانید با اسپری های براق کننده ، سطوح آن ها را براق کنید.

پارتیشن تمیز در افزایش روحیه افراد سهم به سزایی دارند حتی وجود پارتیشن های تمیز می تواند در جلب مشتریان بالقوه شما هم تاثیرگذار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مقالات مرتبط

دسترسی سریع